Aquatime Su Arıtma Cihazı Resmi Satış Sitesi

Aquatime Su Arıtma Cihazlarının Yararları Nelerdir ?

15 Mar

Aquatime Su Arıtma Cihazlarının Yararları Nelerdir ?

Merhaba aquatime su arıtma cihazı kullanıcılarımız.Bugün sizler için aquatime su arıtma cihazlarının yararları nelerdir ? bunlardan bahsetmeye çalışacağım.Bizlere en çok gelen soru olan sizin cihazınızın farkları nelerdir ? Neden sizin cihazınızı kullanalım gibi sorular çok fazla gelmektedir.Buradan sizlere neden bizi tercih etmelisiniz bundan bahsedelim.

  • İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki cihazlarımız kesinlikle çin malı olmayıp amerikan ve italyan meşeli cihazlardır.Cihazlarımızın plastik kalitesi olsun filtre kalitesi olsun her zaman en üst seviyede tutmaktayız.
  • Cihazlarımızda kullanılan filtrelerin doluluk oranlarını her zaman %90 ile %100 arasında tutmaya çalışmaktayız.İçi boş filtreleri kesinlikle kullanmıyoruz ve satışını gerçekleştirmiyoruz.
  • Cihazlarımızda kullanılan membran sistemi her zaman amerika meşeli membranlar kullanıyoruz.Çin’den gelen membran vs takmıyoruz ve tavsiye etmiyoruz.
  • Cihazlarımızda kullanılan plastik aksam ve çelik aksamları her zaman birinci kaliteden seçilmiştir.Paslanma gibi durumlar söz konusu olamaz.
  • Cihazlarımızda kullanılan tanklar çelik paslanmaz ve yosunlaşma yapmayan çelikten üretilmiştir.Plastik tank vs kullanmayız.
  • Cihazlarımızda bulunan filtrelerin doluluk oranları çok yüksek olduğu için filtre değişim süreleri uzundur.Ayda bir filtre değiştirmesiniz.

Yukarıda sizler için kısa kısa farkımızı anlatmış bulunmaktayız.Farklarımızı anlatmak bitmez ama sizlere kısa kısa bilgiler vermeye çalıştık.Bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere en uygun cihazları anlatmaya çalışıyor olacağız.

Sizlerde Fikirlerinizi Ve Düşüncelerinizi İletebilirsiniz