Aquatime Su Arıtma Cihazı Resmi Satış Sitesi

Tüm Musluklardan Arıtılmış Su Nasıl Sağlanır ?

17 May
Tüm Musluklardan Arıtılmış Su Nasıl Sağlanır ?

Tüm Musluklardan Arıtılmış Su Nasıl Sağlanır ?

Merhaba aquatime su arıtma cihazı kullanıcılarımız.Bugün sizler için tüm musluklardan arıtılmış su nasıl sağlanır ? bundan bahsetmeye çalışağız.İlk olarak ev tipi su arıtma cihazlarına ait sadece tek musluk olduğu için sadece bir musluktan arıtılmış su alırsınız.Ama sizlere şimdi bahsedeceğimiz su yumuşatma cihazı sayesinde tüm musluklardan çok rahat bir şekilde su alabilirsiniz.

Su yumuşatma sistemi ile suyun sertliği istenildiğinde “0” F sertliğine veya istenilen bir sertlik değerine yumuşatarak tesisatların ve su ile temas eden cihazların kireçlenmeye karşı korunması sağlanır. Bu işlemi gerçekleştirecek kabiliyete sahip olan yumuşatma cihazının içindeki katyonik reçine vasıtası ile suda sertlik yapıcı CaCO3 , MgCO3 vb. iyonları emilerek su ; istenilen yumuşaklığa kavuşur. Sistem otomatik olarak yapacağı rejenerasyon ile kendisini yeniler bu esnada çıkan atık sular pis su kanalına atılır.

Su yumuşatma cihazları sayesinde daha yumuşak su elde ederek tüm musluklarınızdan yumuşak su gelmesi sağlanır ve tüm tesisat sisteminizi ve sağlığınızı koruma altına almış olursunuz.Sizlerde u yumuşatma cihazına sahip olmak istiyorsanuz mutlaka bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizlerde Fikirlerinizi Ve Düşüncelerinizi İletebilirsiniz